עוברים לאופקים

ומרוויחים!

מרוויחים דיור איכותי

העיר אופקים נמצאת בתנופת פיתוח אדירה, עם ארבע שכונות חדשות הנמצאות בתהליכי אכלוס ובניה של אלפי יחידות דיור: רמת שקד, שכונת הפארק , אפיקי נחל וחורשת נוח. בשכונות נבנים מתחמי מסחר ומשרדים, ומותקנות תשתיות חכמות וחיבור לאנרגיה טבעית. מאות משפחות איכותיות, זוגות צעירים ואנשי קבע עוברים בימים אלו לאופקים, ובונים יחד חיי קהילה עוטפת, משגשגת וחמה.

מרוויחים תחבורה מתקדמת

בשנים האחרונות נהנית העיר אופקים מפיתוח נגישות תחבורתית גבוהה במיוחד: כבישי גישה מהירים ורחבים אל העיר וממנה, המקצרים את הנסיעה לעיר באר שבע ל-7 דקות בלבד! בנוסף, רכבת מהירה מחברת את העיר למרכז הארץ, ובעיר עצמה נסללים כבישי אופניים, טיילות חדשות, מוקמות כיכרות ומורחבים כבישים פנימיים.

מרוויחים איכות חיים

העיר אופקים מהווה מוקד משיכה לכל תושבי האיזור, ומתגאה בקאנטרי קלאב מהמתקדמים בארץ עם פארק מים יפהפה לילדים, בריכות שחיה, מתחם ספורט ובריאות, מגרשי מיני-פיץ', מיני גולף, כדורגל, כדורסל וטניס, מתקני כושר – ובקרוב עתידים להיבנות מגרש אתלטיקה קלה, מגרש מקורה, פארק אקסטרים אתגרי ייחודי ועוד! בנוסף, באופקים מתקיימים פסטיבלים מושקעים וייחודיים, בואו לגלות!

מרוויחים תעסוקה מגוונת

השנה חנכה העיר אופקים פארק תעשיות חדש ומתקדם, העתיד לייצר כ-600 מקומות עבודה חדשים, בעשרות מפעלים וחללי תעשיה מסורתית ומתקדמת.

מרוויחים חינוך מצוין

בתי ספר מעולים, תיכונים מקדמים ואחוזי בגרות מרשימים! באופקים פעילות תכניות חינוכיות ייחודיות בתחומי המדעים, האומנויות, הקיימות, הסביבה והטבע.
אופקים זוכת פרס החינוך הארצי לשנת 2019!

מרוויחים הטבות כלכליות

מינואר 2018 זכאים תושבי אופקים לזיכוי ממס בשיעור 18% עד גובה הכנסה של 234 אלף ש"ח בשנה, דבר שיתבטא בעיקר בשכר הנטו. עם עדכון זה עלתה הטבת מס לתושב הגר באופקים, עצמאי או שכיר, להטבה מקסימאלית של 3,510 ש"ח נטו לחודש וזאת במקום הטבה מקסימאלית של 1,885 ₪ שהייתה נהוגה עד לדצמבר 2017.  מדובר על שינוי של כללי המשחק בשווי הכלכלי של מעבר לאופקים והשווי של הישארות באופקים לתושבי המקום.

העתיד הירוק של אופקים

פרויקטים רבים, חלקם ישנו את פני העיר וחלקם הגדול יגדילו את רמת ומגוון השירותים לתושב, ייצאו לפועל בשנים הקרובות: שדרוג השוק העירוני, קריית הממשלה שעתידה להיבנות על שטח של 3,000 מ"ר, מתחמים מסחריים, המרכז לאומנויות הבמה, מבנה של 500 מ"ר עבור מרכז טיפת חלב, כניסה חדשה ומרשימה לעיר – הכוללת מזרקות, תכנון נופי, טיילת, פינות ישיבה ופיתוח סביבתי.

אז למה אתם מחכים?

בואו לאופקים ותרוויחו!

דילוג לתוכן